אירועי קולנוע בחו"ל

הנגשה

ממשק
התאם את הממשק להקל בתנאים שונים.
גודל הפונט
מציג את הדף בניגודיות גבוהה.
מציג את הדף בשחור לבן
יכול לסייע במתקשים לעבד תנועות מסך מהירות.
ארועי קולנוע לקהילות, כנסים, אוניברסיטאות בכל העולם

בבית הספר נוצרו למעלה מ- 200 סרטי בוגרים שחלקם הגדול עוסק בזהות יהודית וישראלית. הסרטים משמשים טריגרים לדיון בכנסים, קהילות וארגונים שונים ברחבי העולם. דרך הסרטים ניתן לקבל תמונה כנה ומורכבת על החיים בישראל, דרך עיני יוצרי הסרטים שחיים בישראל. הסרטים הקצרים (15-30 דקות כל אחד) עוסקים בנושאים שונים כגון: הלכה בעולם משתנה, מקומה של האישה במשפחה היהודית, הסכסוך הישראלי-פלסטיני, מיתוסים ציוניים ושברם, רומנטיקה בירושלים, הצצה אל העולם החרדי ועוד. סרטים אלו מהווים הזדמנות מצוינת לעורר דיון ולהכיר את הפנים השונות שבחברה הישראלית.

כל הסרטים מלווים בתרגום לאנגלית, חלקם אף לצרפתית, ספרדית ורוסית.

ניתן לבנות אירוע באחת מהדרכים הבאות:

1. רכישת צפייה חד פעמית בסרט למטרות חינוכיות או פרטיות דרך אתר מעלהVOD

2. רכישת קופון לשימוש קבוע באתר מעלהVOD: רכישה כזו, שעלותה מאות דולרים, משתלמת אם יש בכוונת הקהילה או המוסד לעשות שימוש קבוע וחוזר בסרט. כגון: עבור הקרנת סרט כל שנה מחדש בחג או יום שנה, עבור הכללתו בקורס או תכנית לימודים באופן קבוע וכן הלאה. 

3. הזמנת במאי צעיר, בוגר בית הספר, או נציג "מעלה" להרצאות בקהילות ובכנסים. ניתן לבנות מספר רב של אירועים סביב הגעת הבמאי. 

4. במידה ובית הספר שולח נציג מטעמו לחו"ל לפסטיבלים וכנסים, אנחנו משתדלים ליידע דרך הניוזלטר שלנו ותוכלו להזמין את אותו נציג לאירוע בקהילה. 

   קטלוג הסרטים: https://www.maalehvod.co.il/cinema-cat/movies/