בית הספר לטלוויזיה לקולנוע ולאמנויות, ירושלים (ע“ר)

חזון

הנגשה

ממשק
התאם את הממשק להקל בתנאים שונים.
גודל הפונט
מציג את הדף בניגודיות גבוהה.
מציג את הדף בשחור לבן
יכול לסייע במתקשים לעבד תנועות מסך מהירות.
אומרים שבירושלים יש את האור הכי יפה בעולם, אצלנו מאמינים שבירושלים יש גם את הסיפורים הכי טובים בעולם - ולכן ביה"ס לקולנוע "מעלה" הוא אחד מבתי הספר המובילים בישראל ללימודי קולנוע וטלוויזיה!

לימודי קולנוע - מקצועיות מעל לכל

זו אולי גם הסיבה שסרטי הגמר זוכים מדי שנה להצלחה בינלאומית ולפרסים חשובים. דגש מיוחד ניתן על יחס אישי לתלמידים המגוונים המגיעים מכל רחבי הארץ לחוויה סטודנטיאלית ירושלמית צעירה, וסגל המורים כולל את מיטב אנשי תעשיית הקולנוע, הטלוויזיה והאומנות.

סרטים עם סיבה

ביה"ס שוכן בבניין ירושלמי עתיק וקרוב מאוד למרכז העיר השוקק. ייחודו של 'מעלה' הוא בעידוד היוצרים הצעירים לגבש אמירה אמנותית-אישית עכשווית השואבת השראה מכל מקורות התרבות והחברה הישראלית.

סרטים עושים באהבה

מי שמחפש לימודי קולנוע מלאים (בימוי, תסריטאות, צילום, עריכה ועוד) או לימודי תסריטאות (יום בשבוע בלבד) יודע שאת ההכשרה המקצועית ביותר ואת היחס האישי הקרוב מקבלים בבית הספר לקולנוע 'מעלה'. ואם זה לא מספיק, אז השנה החליטה הנהלת 'מעלה' גם על צדק חברתי ועל הבטחת מלגה לכל נרשם – כדי שאף אחד לא יצטרך לוותר על הסיפור שלו...

לימודי המשך

בשנים האחרונות פתח בית הספר מסלול לימודי המשך לקולנוענים המחפשים לשלב את ההכשרה הקולנועית עם מקצוע טיפולי, וכמו כן גם למטפלים המבקשים לעשות שימוש בשפה הקולנועית כחלק מתהליך טיפולי.. מסלול וידאו-תרפיה במעלה פורץ דרך בתחום החדש והמתפתח בארץ ובעולם.

קבצים להורדה